OMC Envag

     Wyszukaj na stronie:

Biuro

pon – pt: 8:00 – 18:00

+48 22 858 78 78

Serwis

pon-pt: 8:00 – 16:00

+48 22 858 78 92

Systemy i aplikacje przemysłowe

Zastosowania:


Branże

Pomiar przepływu


D-FL 220 Przepływomierz firmy DURAG

Przepływomierz D-FL 220 firmy Durag jest urządzeniem monitorującym wielkość przepływu gazów odlotowych przy wykorzystaniu ultradźwięków.

Pływak Torrent Board firmy Sontek

Innowacyjne, wygodne, elastyczne, zmniejszające koszty i znacznie upraszczające pomiary urządzenie przeznaczone do współpracy z przepływomierzami S5/M9

Ręczny profilomierz CastAway-CTD firmy Sontek/YSI

Pierwszy kieszonkowy, wykonany w technologii odlewania, instrument, który zapewnia natychmiastowe wykonanie profilu temperatury, zasolenia i prędkości dźwięku w wodzie.

System do tworzenia planów batymetrycznych, profilu prędkości i nawigacją HydroSurveyor firmy YSI

Urządzenie HydroSurveyor ADP (Acoustic Doppler Profiler) to unikalny, zintegrowany system do pomiarów hydrograficznych, łączący w sobie możliwość pomiarów batymetrycznych, profilowania prędkości wody, nawigację oraz zintegrowany system pozycjonowania.

Przepływomierze profilujące SonTek IQ Standard, IQ Plus oraz IQ Pipe firmy Sontek/YSI

Idealne do monitorowania przepływów w kanałach, przepustach, rurach i naturalnych strumieniach. Cztery wiązki prędkości profilują prędkość wody wzdłuż długości i szerokości kanału, aby zapewnić najlepsze możliwe pokrycie i najdokładniejszą reprezentację pola prędkości. Wbudowany czujnik ciśnienia i pionowa wiązka akustyczna pracują w tandemie do po …

D-FL 100 Przepływomierz firmy DURAG

Przepływomierz D-FL 100 firmy Durag jest urządzeniem monitorującym wielkość i prędkość przepływu gazów odlotowych.

Przepływomierze profilujące serii SL firmy Sontek/YSI

Przepływomierze serii SL służą do pomiaru przepływu oraz wyznaczania prędkości w kanałach otwartych oraz korytach naturalnych. Urządzenia przeznaczone są do stacjonarnych oraz okresowych pomiarów terenowych. Dostępne w trzech wersjach: 3MHz, 1.5MHZ oraz 500kHz.

Przepływomierz profilujący ADCP do koryt naturalnych RS5 firmy SONTEK/YSI

Najmniejsze i najlżejsze, dostępne na rynku, urządzenie hydroakustyczne służące do pomiaru i rejestracji prędkości, głębokości oraz przepływu wody w naturalnych korytach rzecznych oraz kanałach otwartych.

Przepływomierz profilujący do koryt naturalnych typu ADCP RiverSurveyor M9 firmy SONTEK / YSI

Przepływomierz profilujący RiverSurveyor M9 to najnowszej generacji urządzenie hydroakustyczne służące do pomiaru i rejestracji prędkości, głębokości oraz przepływu wody w naturalnych korytach rzecznych oraz kanałach otwartych.

Zobacz również: