OMC Envag

     Wyszukaj na stronie:

Biuro

pon – pt: 8:00 – 18:00

+48 22 858 78 78

Serwis

pon-pt: 8:00 – 16:00

+48 22 858 78 92

Systemy i aplikacje przemysłowe

Zastosowania:


Branże

Miareczkowanie


HSC 7

Mieszadło analogowe z kwadratową ceramiczną płytą grzejną. Odporne, bezpieczne i niezawodne. Idealne rozwiązanie do podstawowych zastosowań, związanych z ogrzewaniem i mieszaniem, które nie wymagają dokładnej kontroli temperatury medium. 

AREC 7 Digital

Wydajne cyfrowe mieszadło z kwadratową płytą grzejną. Odporne, bezpieczne i niezawodne. Idealne rozwiązanie do podstawowych zastosowań laboratoryjnych. 

AREC.X 7 Digital

Wydajne cyfrowe mieszadło z kwadratową płytą grzejną oraz z gniazdem umożliwiającym podłączenie do cyfrowego termoregulatora VTF Vertex. Idealne rozwiązanie dla laboratoriów wymagających precyzyjnej kontroli temperatury medium.

AREC 7 Connect

Innowacyjne, bezpieczne i dokładne mieszadło z ceramiczną płytą grzejną, z wbudowaną technologią Wi-Fi, zapewniające precyzyjną termoregulację i mocne mieszanie w laboratoriach chemicznych, farmaceutycznych i biotechnologicznych. 

ARE 5

Wytrzymałe mieszadło z płytą grzejną, zaprojektowane tak, aby zagwarantować bezpieczeństwo, mocne mieszanie i doskonałe ogrzewanie, do podstawowych zastosowań w laboratoriach przemysłowych i akademickich. 

AREX 5

Wszechstronne mieszadło z płytą grzejną CerAlTop™ z możliwością rozbudowy o cyfrowy termoregulator VTF do bezpośredniej kontroli temperatury cieczy. 

AREX 5 Digital

Cyfrowe mieszadło grzejne z płytą CerAlTop™ zapewniające precyzyjną regulację temperatury, wysokie bezpieczeństwo i maksymalną niezawodność.

Mieszadła magnetyczne z płytą grzejną HSC firmy Velp

Mieszadło magnetyczne z ceramiczną płytą grzejną. Łatwe do czyszczenia i zapewnia wysoką odporność na korozję.

Mieszadła magnetyczne serii AREC firmy Velp

Wydajne cyfrowe mieszadło z kwadratową, białą ceramiczną płytą grzewczą, wyjątkowo odporne na korozję i łatwe do czyszczenia z możliwością podłączenia termoregulatorów VTF (AREC.X) oraz z wbudowanym regulatorem czasowym (AREC.T).

Zobacz również:


No items found