OMC Envag

     Wyszukaj na stronie:

Biuro

pon – pt: 8:00 – 18:00

+48 22 858 78 78

Serwis

pon-pt: 8:00 – 16:00

+48 22 858 78 92

Systemy i aplikacje przemysłowe

Zastosowania:


Branże

Osady


ARE 5

Wytrzymałe mieszadło z płytą grzejną, zaprojektowane tak, aby zagwarantować bezpieczeństwo, mocne mieszanie i doskonałe ogrzewanie, do podstawowych zastosowań w laboratoriach przemysłowych i akademickich. 

AREX 5 Digital

Cyfrowe mieszadło grzejne z płytą CerAlTop™ zapewniające precyzyjną regulację temperatury, wysokie bezpieczeństwo i maksymalną niezawodność.

Mieszadło magnetyczne z cyfrowym wyświetlaczem AREX Digital firmy VELP

AREX Digital PRO jest jednym z najbardziej zaawansowanych mieszadeł z podgrzewaną płytą.

Mieszadła magnetyczne serii MULTISTIRRER firmy Velp

Seria mieszadeł magnetycznych 6- lub 15-stanowiskowych, które pozostają zimne nawet po kilku dniach ciągłego użytkowania.

Termoreaktor ECO 6 firmy Velp

Termoreaktor ECO 6 został zaprojektowany z przeznaczeniem do oznaczania ChZT oraz do mineralizacji na mokro próbek przed oznaczaniem stężenia metali i niemetali w substancjach organicznych i nieorganicznych.

Mieszadła magnetyczne z płytą grzejną HSC firmy Velp

Mieszadło magnetyczne z ceramiczną płytą grzejną. Łatwe do czyszczenia i zapewnia wysoką odporność na korozję.

Mieszadła magnetyczne AM4 firmy Velp

Mieszadło magnetyczne z 4 niezależnymi płytami grzejnymi, pokrytymi warstwą ochronną. Zapewnia równomierne rozłożenie temperatury grzania na całej powierzchni płyty.

Mieszadła magnetyczne ARE firmy Velp

Mieszadło do płyt grzejnych szeroko stosowane w działach R&D oraz laboratoriach przemysłowych i uniwersyteckich na całym świecie.

Mieszadła magnetyczne serii AREX firmy Velp

Mieszadło z płytą grzejną ze stopem aluminium CerAlTop ™ i powłoką ceramiczną, które można podłączyć do cyfrowego termoregulatora VTF Vertex (a w przypadku modelu Pro również i/lub czujnika Pt100)w celu bezpośredniej kontroli temperatury cieczy. Model AREX Digital Pro posiada także cyfrowy wyświetlacz.

Zobacz również:


No items found