OMC Envag

     Wyszukaj na stronie:

Biuro

pon – pt: 8:00 – 18:00

+48 22 858 78 78

Serwis

pon-pt: 8:00 – 16:00

+48 22 858 78 92

Systemy i aplikacje przemysłowe

Zastosowania:


Branże

instalacje laboratoryjne


Złącza wykonane z aluminium firmy Serto

Złączki wykonane z aluminium – bardzo lekkie, a jednocześnie odporne na korozję i warunki atmosferyczne. Oferujemy złączki proste, kolanka, trójniki, złączki z gwintem zewnętrznym G, NPT, R (BSPT) i wewnętrznym. Możliwość zastosowania z rurkami aluminiowymi  i z tworzyw sztucznych w tym z PVDF i PTFE.

Akcesoria, narzędzia firmy Serto

Zaciski rurowe, Kompensator rurowy, Zaciski mocujące i uchwyty kątowe, Narzędzia i pomoce montażowe, Smary, Materiały uszczelniające i ochronne

Szybkozłączki firmy Serto

Szybkozłączki szwajcarskiej firmy Serto. Unikalny, opatentowany typ połączenia radialnego. Wykonane ze stali nierdzewnej, mosiądzu, mosiądzu niklowanego, PVDF, POM. Wersja z zaworem odcinającym lub bez.

Wężyki z PVDF, wężyki PTFE, wężyki FEP, PFA, PTX, rurki stalowe, rurki PTFE z oplotem stalowym – Jacoflon firmy Serto

Wężyki do instalacji gazowych, cieczy, w zastosowaniach laboratoryjnych, farmaceutycznych i przemysłowych. Materiały: PTFE, PVDF, FEP, PA, LDPE, PU, SERTOflex. System Jacoflon – rurki PTFE w oplocie stalowym, przeznaczone do wymagających instalacji laboratoryjnych, farmaceutycznych i przemysłowych.

Adaptery firmy Serto

Adaptery męskie, adaptery żeńskie, nyple do spawania, sześciokątna przeciwnakrętka, zaślepki gwintowane i zaślepki sześciokątne, dysze węża z adapterem męskim, złączki kontowe żeńskie i trójniki. Materiał – stal nierdzewna, mosiądz, mosiądz niklowany, PVDF, PA.

Zawory firmy Serto

Zawory odcinające, zawory regulacyjne, zawory zwrotne wykonane ze stali nierdzewnej 316Ti, mosiądzu, mosiądzu niklowanego, PVDF i PA.

Złącza wykonane ze stali węglowej DIN 3859 firmy Serto

Złączki wykonane ze stali węglowej. Oferujemy złączki proste, kolanka, trójniki, złączki z gwintem zewnętrznym G, NPT, R (BSPT) i wewnętrznym. Możliwość zastosowania z rurkami stalowymi, miedzianymi i z tworzyw sztucznych w tym z PVDF i PTFE.

Złącza dwupierścieniowe wykonane ze stali 316 Ti firmy Serto

Złączki dwupierścieniowe wykonane ze stali nierdzewnej 316Ti przeznaczone do instalacji o podwyższonym ciśnieniu do 400 barów. Oferujemy złączki proste, kolanka, trójniki, złączki z gwintem zewnętrznym G, NPT, R (BSPT) i wewnętrznym. Możliwość zastosowania z rurkami miedzianymi, z tworzyw sztucznych w tym z PVDF i PTFE.

Złącza wykonane ze stali szlachetnej – 316Ti firmy Serto

Złączki wykonane ze stali nierdzewnej 316Ti. Oferujemy złączki proste, kolanka, trójniki, złączki z gwintem zewnętrznym G, NPT, R (BSPT) i wewnętrznym. Możliwość zastosowania z rurkami miedzianymi, z tworzyw sztucznych w tym z PVDF i PTFE.

Zobacz również:


No items found