OMC Envag

     Wyszukaj na stronie:

Biuro

pon – pt: 8:00 – 18:00

+48 22 858 78 78

Serwis

pon-pt: 8:00 – 16:00

+48 22 858 78 92

Systemy i aplikacje przemysłowe

Zastosowania:


Branże

Pomiar prędkości


Pływak Torrent Board firmy Sontek

Innowacyjne, wygodne, elastyczne, zmniejszające koszty i znacznie upraszczające pomiary urządzenie przeznaczone do współpracy z przepływomierzami S5/M9

Ręczny profilomierz CastAway-CTD firmy Sontek/YSI

Pierwszy kieszonkowy, wykonany w technologii odlewania, instrument, który zapewnia natychmiastowe wykonanie profilu temperatury, zasolenia i prędkości dźwięku w wodzie.

Przepływomierze profilujące SonTek IQ Standard, IQ Plus oraz IQ Pipe firmy Sontek/YSI

Idealne do monitorowania przepływów w kanałach, przepustach, rurach i naturalnych strumieniach. Cztery wiązki prędkości profilują prędkość wody wzdłuż długości i szerokości kanału, aby zapewnić najlepsze możliwe pokrycie i najdokładniejszą reprezentację pola prędkości. Wbudowany czujnik ciśnienia i pionowa wiązka akustyczna pracują w tandemie do po …

Przepływomierze profilujące serii SL firmy Sontek/YSI

Przepływomierze serii SL służą do pomiaru przepływu oraz wyznaczania prędkości w kanałach otwartych oraz korytach naturalnych. Urządzenia przeznaczone są do stacjonarnych oraz okresowych pomiarów terenowych. Dostępne w trzech wersjach: 3MHz, 1.5MHZ oraz 500kHz.

Przepływomierz profilujący do koryt naturalnych typu ADCP RiverSurveyor M9 firmy SONTEK / YSI

Przepływomierz profilujący RiverSurveyor M9 to najnowszej generacji urządzenie hydroakustyczne służące do pomiaru i rejestracji prędkości, głębokości oraz przepływu wody w naturalnych korytach rzecznych oraz kanałach otwartych.

Miernik hydroakustyczny do pomiaru prędkości punktowej ADV FlowTracker 2 firmy Sontek

Nowa wersja znanego urządzenia FlowTracker. Flowtracker 2 to urządzenie typu ADV, które służy do wyznaczenia natężenia przepływu w kanałach otwartych oraz naturalnych korytach rzecznych metodą jedno- lub wielopunktowego pomiaru prędkości.

Zobacz również: