OMC Envag

     Wyszukaj na stronie:

Biuro

pon – pt: 8:00 – 18:00

+48 22 858 78 78

Serwis

pon-pt: 8:00 – 16:00

+48 22 858 78 92

Systemy i aplikacje przemysłowe

Zastosowania:


Branże

Ścieki przemysłowe

Ścieki przemysłowe powstają w związku z prowadzoną przez dany podmiot działalnością gospodarczą (handlową, przemysłową, składową, transportową lub usługową) i nie są ściekami bytowymi. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawa Prawo wodne, tekst jednolity: Dz. U. z 2022 r. poz. 2625), powinny być one odpowiednio uzdatniane przez oczyszczalnie ścieków przemysłowych ani nie mogą stanowić zagrożenia dla osób oraz infrastruktury. Ustawa Prawo wodne stanowi również, że jeśli chodzi o ścieki przemysłowe oczyszczanie ich musi być możliwe przy użyciu procesów mechanicznych i biologicznych, a każdy dostawca ścieków ma ustawowy obowiązek dbać o dopuszczalne parametry ścieków przemysłowych i ich skład zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy w asortymencie nowoczesne fotometry, kolorymetry, analizatory, mieszadła czy mierniki są proste w obsłudze i pozwalają przeprowadzać dokładne pomiary oraz analizy ścieków. W naszej ofercie dostępne są kompaktowe, podręczne urządzenia przenośne, pozwalające sprawdzić normy ścieków przemysłowych w terenie, jak również zaawansowane technologicznie analizatory stacjonarne. Specjalizujemy się w doborze przepływomierzy ścieków do celów rozliczeniowych oraz monitoringu oraz urządzeń do automatycznego poboru prób ścieków.

OMC Envag - łatwe w użyciu mierniki i analizatory ścieków przemysłowych

Na rynku jesteśmy obecni już od 30 lat, nieprzerwanie dostarczając naszym klientom wyłącznie najlepsze i najnowocześniejsze systemy kontrolno-pomiarowe renomowanych światowych producentów. W naszej ofercie dostępne są również rozwiązania stworzone przez naszych specjalistów z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku oraz realnych potrzeb i oczekiwań krajowych inwestorów z różnych sektorów gospodarki.

Jako godny zaufania partner biznesowy o stabilnej pozycji rynkowej, z każdym inwestorem utrzymujemy dobre, długofalowe relacje i zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Do dyspozycji klientów oddajemy również doskonale wyposażoną bazę serwisową, dzięki której zapewniamy kompleksową i fachową obsługę w zakresie napraw nie tylko w okresie gwarancyjnym, ale także po jego zakończeniu.

Urządzenia pomiarowe pozwalające analizować ścieki przemysłowe stanowią jedynie ułamek naszej oferty, zachęcamy więc do zapoznania się z pełnym spektrum usług i produktów dostępnych w OMC Envag.


Wieloparametrowy miernik pH/EC1030A YSI

pH/EC1030A jest idealnym przyrządem do punktowego pomiaru pH, przewodności, całkowitej ilości rozpuszczonych substancji stałych (TDS), zasolenia i temperatury w zastosowaniach takich jak: ścieki, wody powierzchniowe, środowisko akwakultury, wody gruntowe, baseny, sektor edukacyjny. pH/EC1030A charakteryzuje się łatwym w użyciu interfejsem graficzny …

Mieszadło magnetyczne z cyfrowym wyświetlaczem AREX Digital firmy VELP

AREX Digital PRO jest jednym z najbardziej zaawansowanych mieszadeł z podgrzewaną płytą.

Szybki pomiar ChZT online bez odczynników analizator QuickCOD ultra

Ścieki przemysłowe rafineryjne surowe, z procesów chemicznych, czy ścieki z zakładów mleczarskich, papierniczych lub farbiarstwa: QuickCOD_ultra oferuje niespotykaną elastyczność oraz możliwość pracy w różnorodnych zastosowaniach i z różnymi typami ścieków. Analizator wykorzystuje technikę oznaczania ChZT, która nie wymaga użycia toksycznych odczyn …

Przenośny miernik UV254 Go! firmy Photonic Measurements

UV254 Go! jest małym podręcznym urządzeniem służącym do pomiaru absorpcji i transmitancji związków organicznych w wodzie.

Kolorymetr kieszonkowy DR300 firmy Hach

Najnowszy kolorymetr kieszonkowy firmy Hach

Fotometr MD 100 firmy Lovibond Tintometer

Fotometr o niewielkich rozmiarach i wadze. Możliwość użycia odczynników w tabletkach, płynie i proszku. Niezwykle prosta obsługa.

Fotometr MultiDirect firmy Lovibond Tintometer

Fotometr wyposażony w ergonomiczną klawiaturę i duży, czytelny ekran. Umożliwia stosowanie różnorodnych testów: fiolek, tabletek, odczynników proszkowych i płynnych. Pozwala na użycie kuwet okrągłych o średnicy 16mm i 24 mm. Idealny do pracy w terenie a także w laboratorium.

Fotometr MD 600 firmy Lovibond Tintometer

Fotometr idealny do pracy w terenie a także w laboratorium.

Fotometr DR900 firmy Hach

Lekki, prosty w obsłudze kolorymetr idealny do pomiarów w terenie.

Zobacz również: