Przepływomierze

Przepływomierze do gazów dostępne w naszej ofercie znajdują zastosowanie przede wszystkim w pomiarze prędkości i natężenia przepływu spalin i innych gazów odlotowych. W asortymencie posiadamy także przepływomierze z certyfikatem ATEX, przeznaczone do instalacji i ciągłej pracy w strefach zagrożenia wybuchem, a dodatkowo każdy dostępny u nas przepływomierz do gazu może zostać wykonany z wysokoodpornych materiałów (wysoka temperatura, czynniki chemiczne), co pozwala stosować je do monitoringu emisji gazów agresywnych lub monitoringu poniżej punktu rosy. Oferowane przez OMC Envag przepływomierze ultradźwiękowe i anubary to najwyższej klasy urządzenia, zapewniające bardzo wysoką dokładność pomiarów przy niskich kosztach utrzymania i eksploatacji. Każdy przepływomierz gazu z naszego asortymentu jest łatwy w montażu i może być wykorzystywany jako część systemu monitoringu emisji zanieczyszczeń powietrza.

OMC Envag – najwyższej klasy przepływomierze przemysłowe

Jesteśmy polską firmą inżyniersko-handlową, obecną na rynku nieprzerwanie od 30 lat. Od początku swojej działalności pozostajemy blisko realnych wyzwań naszych klientów i jesteśmy ukierunkowani na budowanie z kontrahentami trwałych, długofalowych relacji. Aktywnie wspieramy transformację polskiej gospodarki w kierunku przemysłu niskoemisyjnego.

Oferujemy podmiotom ze wszystkich sektorów gospodarki szeroką gamę produktów oraz usług. Sprzedajemy, projektujemy, dobieramy, montujemy i uruchamiamy najwyższej klasy urządzenia kontrolno-pomiarowe oraz systemy automatyki przemysłowej, kompleksowo doradzamy również w zakresie optymalnego doboru rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Dysponujemy rozbudowaną, doskonale wyposażoną bazą serwisową, dzięki czemu zapewniamy natychmiastowy montaż, instalację, uruchomienie, szkolenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Stacjonarne przepływomierze gazowe stanowią zaledwie niewielki ułamek naszego asortymentu, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów i usług dostępnych w OMC Envag.