OMC ENVAG Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą i integracją systemów i urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz technologicznych w dziedzinie kontroli procesów technologicznych i ochrony środowiska.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Projektu

Przemysłowa aparatura kontrolno-pomiarowa

Inżynier Projektu odpowiada za kompleksową realizację projektów wielobranżowych w dziedzinie miedzy innymi systemów monitoringu spalin, sterownia procesami dla (energetyki, chemii i innych gałęzi przemysłu). Oczekiwana jest wiedza z AKPiA, elektryki, mechaniki, mile widziana z analizatorów gazów, pyłomierzy. Osoba ta odpowiada za relacje z klientem, koncepcję i aspekty techniczne, budżet, harmonogram, dobór i nadzór podwykonawców, rozwiązywanie bieżących problemów.

Oddział firmy: Katowice, al. Roździeńskiego 188B
Numer referencyjny: PROJ/2021

Opis stanowiska:

 • praca w wielobranżowym zespole projektowo-rozruchowym w siedzibie firmy i na wyjeździe
 • udział w procesie projektowania, montażu i uruchamiania systemów kontrolno-pomiarowych
 • uzgodnienia techniczne w zakresie realizowanych projektów
 • nadzór projektów pod kątem terminów i kosztów
 • koordynacja podwykonawców i przygotowanie logistyczne budowy systemów

 

Wymagania:

 • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka lub pokrewne)
 • gotowość do częstych podróży służbowych
 • doświadczenie przy uruchamianiu systemów automatyki
 • mile widziana wiedza z zakresu AKPiA oraz analizatorów gazów, pyłomierzy, systemów monitoringu emisji
 • dobra znajomość MS Office, wskazane CAD/CAE
 • dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • prawo jazdy kategorii B
 • uprawnienia SEP „E” do 1kV

 

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
 • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego (prace realizowane w największych obiektach przemysłowych w kraju, kontakty z wieloma specjalistami w branży, możliwość poznania nowoczesnych technologii używanych w przemyśle)
 • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, pakiet sportowy)

Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego: praca@envag.com.pl

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli zgody:

1. Na potrzeby obecnej rekrutacji:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21, w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.”

oraz ewentualnie:

2. Na potrzeby przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji:

Niniejszym informujemy, że Administratorem danych jest OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21. Celem przetwarzania danych jest udział Pana/Pani w procesie rekrutacji na opisane stanowisko. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody. W przypadku wyrażenia odrębnej i dobrowolnej zgody dane będą przetwarzane również w celu udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora danych w przyszłości.

Dostęp do Pana/Pani danych będzie miał Administrator i jego pracownicy, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w proces współpracy. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie, chyba że Administrator wcześniej podejmie decyzję o usunięciu Pana/Pani danych ze zbioru kandydatów.

Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia i wniesienia skargi do organu nadzorczego. Ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz jest warunkiem niezbędnym do udziału lub udostępnienia danych w procesach rekrutacyjnych zgodnie z wyrażoną zgodą.

Jeżeli masz pytania prosimy o skontaktowanie się z nami, dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt.