OMC ENVAG Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą i integracją systemów i urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz technologicznych w dziedzinie kontroli procesów technologicznych i ochrony środowiska.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMONTER – TECHNIK MONTAŻU ELEKTRYCZNEGO W ZAKRESIE AKP

Region: śląskie

Numer referencyjny: ET/2016

Opis stanowiska:

Praca w zespole montażowym:

  • montaż na obiektach aparatury kontrolno-pomiarowej oraz całej związanej z nią infrastruktury
  • montaż warsztatowy szaf sterowania, rozdzielnic AKPiA i NN

Wymagania:

  • wykształcenie w zakresie automatyki lub elektrotechniki (aparatura kontrolno-pomiarowa)
  • praktyczna znajomość korzystania z dokumentacji technicznej (schematy obwodowe, DTR)
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
  • uprawnienia SEP „E” do 1kV

Oferujemy:

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • realną możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego
i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:

praca@envag.com.pl