OMC ENVAG Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą „pod klucz” urządzeń i systemów pomiarowych (analizatory), służących do kontroli procesów technologicznych i monitoringu środowiska.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler Finansowy

Miejsce pracy:  Warszawa, ul. Iwonicka 21 (Sadyba)

Numer referencyjny: FC/2021

Opis stanowiska:

Strategiczne zarządzanie finansami:

  • przygotowanie planu i wdrożenie systemu sprawozdawczości zarządczej na poziomie firmy i segmentów (odzwierciedlającej procesy organizacji)
  • nadzór nad okresowym raportowaniem wyników, bilansu, cash flow z pełną analityką i rekomendacjami poprawy
  • monitorowanie KPIs i postępu wdrożenia strategii
  • optymalizacja finansowa firmy
  • nadzór nad modelem alokacji kosztów i wsparcie GM w utrzymaniu dyscypliny kosztowej
  • nadzór i rozwój systemów informacji zarządczej / CRM

Nadzór nad inwestycjami i rozwojem:

  • wsparcie biznesu przy tworzeniu planów finansowych i strategii
  • nadzór nad business planami poszczególnych inicjatyw
  • identyfikacja wspólnie z GM możliwości rozwoju i inwestycji w obszarach zgodnych ze strategią rozwoju
  • ocena finansowa efektywności projektów inwestycyjnych

Analizy biznesowe na potrzeby zarządu i GM:

  • wsparcie przy bieżących analizach wyników biznesowych i finansowych
  • analityka rentowności portfela klienckiego i produktowego
  • analizy ad-hoc dla zarządu

Transformacja obszaru finansów:

  • tworzenie i optymalizacja nowoczesnych procesów w obszarze finansów / księgowości
  • metodyka rozliczania rentowności do poziomu poszczególnych klientów/projektów
  • elektroniczny obieg dokumentów, w szczególności faktur

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu finansowym / ekonomicznym
  • doświadczenie w działach Kontrolingu/Audytu/Finansów
  • gruntowna znajomość MS Excel i doświadczenie w użytkowaniu systemów klasy ERP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy dla firm audytorskich lub doradczych
  • zdolności analityczne i interpersonalne, dbałość o szczegóły
  • mile widziane posiadanie certyfikatów MSR, MSSF, ACCA, CIMA lub uprawnienia biegłego rewidenta

Oferujemy:

  • możliwość współtworzenia programu o strategicznym znaczeniu dla firmy
  • wynagrodzenie adekwatne do rynku i zajmowanego stanowiska
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach, karta Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • jasno określona ścieżka kariery
  • pracę w kulturze organizacyjnej opartej na autonomii i odpowiedzialności, w wyjątkowym zespole profesjonalistów.

Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego: praca@envag.com.pl

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli zgody:

1. Na potrzeby obecnej rekrutacji:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21, w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.”

oraz ewentualnie:

2. Na potrzeby przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji:

Niniejszym informujemy, że Administratorem danych jest OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21. Celem przetwarzania danych jest udział Pana/Pani w procesie rekrutacji na opisane stanowisko. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody. W przypadku wyrażenia odrębnej i dobrowolnej zgody dane będą przetwarzane również w celu udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora danych w przyszłości.

Dostęp do Pana/Pani danych będzie miał Administrator i jego pracownicy, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w proces współpracy. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie, chyba że Administrator wcześniej podejmie decyzję o usunięciu Pana/Pani danych ze zbioru kandydatów.

Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia i wniesienia skargi do organu nadzorczego. Ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz jest warunkiem niezbędnym do udziału lub udostępnienia danych w procesach rekrutacyjnych zgodnie z wyrażoną zgodą.

Jeżeli masz pytania prosimy o skontaktowanie się z nami, dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt.