Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier serwisu

APARATURA KONTROLNO-POMIAROWA

OMC Envag Sp. z o.o. jest firmą handlowo inżynierską zatrudniającą 130 osób, która od 30 lat oferuje kompleksowe systemy i analizatory służące do sterowania procesami technologicznymi oraz monitoringu emisji gazów dla branży energetycznej, chemicznej, rafineryjnej, metalurgicznej, cementowej, technologii wody i ścieków czy naukowo badawczej.

Firma jest liderem na tym rynku. Wszystkie jej działania przyczyniają się do poprawy efektywności bezpieczeństwa procesów, a tym samym ochrony środowiska i jakości życia. Firma posiada kilka oddziałów w Polsce, w tym największe w Warszawie i Katowicach. Ma również własne działy: serwisu, projektowania, budowy i integracji systemów, w których pracuje łącznie ponad 60 osób.

Miejscowość:

Katowice, Warszawa

Numer referencyjny:

KAT/WAW/2024

Opis stanowiska:

  • przeglądy, diagnostyka i naprawa systemów pomiarowych oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych w ramach autoryzowanego serwisu
  • uruchomienia systemów do ciągłego pomiaru emisji spalin oraz systemów technologicznych na obiektach przemysłowych
  • świadczenie wsparcia technicznego dla użytkowników końcowych oraz prowadzenie szkoleń z obsługi i eksploatacji aparatury kontrolno-pomiarowej
  • praca w zespole serwisowym, zarówno w siedzibie firmy, jak i na wyjeździe

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, elektronika, automatyka)
  • mile widziane doświadczenie w automatyce, pomiarach w ochronie środowiska, itp.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • mile widziane uprawnienia SEP „E” do 1kV

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia produktowe oraz wsparcie techniczno-merytoryczne
  • rozwój zawodowy w ramach struktury firmy
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego (prace realizowane w największych obiektach przemysłowych w kraju, kontakty z wieloma specjalistami w branży, możliwość poznania nowoczesnych technologii używanych w przemyśle)
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny oraz ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach, karta Multisport).

Aplikowanie:

Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego: praca@envag.com.pl

Klauzule:

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli zgody:

1. Na potrzeby obecnej rekrutacji:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21, w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.”

oraz ewentualnie:

2. Na potrzeby przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji:

Niniejszym informujemy, że Administratorem danych jest OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21. Celem przetwarzania danych jest udział Pana/Pani w procesie rekrutacji na opisane stanowisko. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody. W przypadku wyrażenia odrębnej i dobrowolnej zgody dane będą przetwarzane również w celu udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora danych w przyszłości.

Dostęp do Pana/Pani danych będzie miał Administrator i jego pracownicy, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w proces współpracy. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie, chyba że Administrator wcześniej podejmie decyzję o usunięciu Pana/Pani danych ze zbioru kandydatów.

Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia i wniesienia skargi do organu nadzorczego. Ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz jest warunkiem niezbędnym do udziału lub udostępnienia danych w procesach rekrutacyjnych zgodnie z wyrażoną zgodą.

Jeżeli masz pytania prosimy o skontaktowanie się z nami, dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt.