Specjalista ds. serwisu urządzeń laboratoryjnych

OMC ENVAG Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą i integracją systemów i urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz technologicznych w dziedzinie kontroli procesów technologicznych i ochrony środowiska.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. URZĄDZEŃ LABORATORYJNYCH

Miejsce siedziby: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: SER/LAB/2016

Opis stanowiska:

  • doradztwo techniczne z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń laboratoryjnych
  • przeprowadzanie uruchomień, okresowych przeglądów, napraw i innych czynności serwisowych, w tym również szkolenie użytkowników
  • aktywne wspieranie sprzedaży urządzeń i usług serwisowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • wiedza z zakresu elektroniki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność i umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • realna możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego – szkolenia

Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego
i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:

Imię i nazwisko*

Numer telefonu*

Adres email*

Wybierz numer referencyjny*

Załącz CV*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envag sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.