Rysownik CAD – Dokumentalista

OMC ENVAG Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą „pod klucz” urządzeń i systemów pomiarowych (analizatory), służących do kontroli procesów technologicznych i monitoringu środowiska.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

RYSOWNIK CAD – DOKUMENTALISTA

Miejsce siedziby: Oddział Śląsk (Chorzów)

Region: Śląskie

Numer referencyjny: CAD/2017

Opis stanowiska:

  • tworzenie, aktualizowanie i modyfikacja dokumentacji CAD dla aparatury rozdzielczej
    i sterowniczej niskonapięciowej.
  • tworzenie opisów, zestawień, bilansów i przeliczeń na potrzeby dokumentacji projektowej
    współpraca z projektantami w celu weryfikacji dokumentacji dotyczącej zmian
    i nadzoru nad jej wdrożeniem
  • prowadzenie korespondencji w zakresie wymiany dokumentacji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość środowiska AutoCAD 2D oraz biegłość w rysowaniu
  • praktyczna znajomość zasad tworzenia dokumentacji CAD w zakresie branży elektrycznej
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i pracy w zespole
  • wykształcenie: minimum średnie techniczne lub stopień inżyniera.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat – umowa o pracę
  • pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • realną możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
  • bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, pakiet sportowy

Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego
i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:

Imię i nazwisko*

Numer telefonu*

Adres email*

Wybierz numer referencyjny*

Załącz CV*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envag sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.