Koordynator techniczny projektów

OMC ENVAG Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą i integracją systemów i urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz technologicznych w dziedzinie kontroli procesów technologicznych i ochrony środowiska.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR TECHNICZNY PROJEKTÓW
Urządzenia i systemy do pomiarów procesowych w przemyśle

Miejsce siedziby: Oddział Śląsk (Chorzów)

Region: Śląskie

Numer referencyjny: POW/2016

Opis stanowiska:

  • przygotowanie logistyczne i prowadzenie kontraktów od etapu zamówienia do zakończenia realizacji
  • prowadzenie uzgodnień technicznych w zakresie realizowanych projektów
  • przygotowywanie wymaganej dokumentacji technicznej i projektowej
  • współpraca z zespołem serwisowym odpowiedzialnym za montaż obiektowy oraz techniczne uruchomienie systemów
  • współpraca z podwykonawcami i poddostawcami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość języka angielskiego (korespondencja, dokumentacja)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • biegła umiejętność czytania rysunków technicznych i dobra umiejętność rysowania w AutoCAD 2D
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • realną możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego (prace realizowane w największych obiektach przemysłowych w kraju, kontakty z wieloma specjalistami w branży, możliwość poznania nowoczesnych technologii używanych w przemyśle)

Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego
i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:

Imię i nazwisko*

Numer telefonu*

Adres email*

Wybierz numer referencyjny*

Załącz CV*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envag sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.