Automatyk – Programista PLC

OMC ENVAG Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą i integracją systemów i urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz technologicznych w dziedzinie kontroli procesów technologicznych i ochrony środowiska.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK – PROGRAMISTA PLC
Przemysłowa aparatura kontrolno-pomiarowa

Miejsce siedziby: Oddział Śląsk (Chorzów)

Region: Śląskie

Numer referencyjny: AUT/2017

Opis stanowiska:

  • praca w małym zespole specjalistów
  • programowanie sterowników PLC
  • uruchomienia na obiektach
  • współpraca z zespołem projektowo-serwisowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, informatyka, elektronika lub pokrewne)
  • praktyczna znajomość programowania sterowników PLC
  • znajomość transmisji danych, w szczególności przemysłowych protokołów transmisyjnych
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • realną możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego
i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:

Imię i nazwisko*

Numer telefonu*

Adres email*

Wybierz numer referencyjny*

Załącz CV*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envag sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.