OMC ENVAG Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się
sprzedażą i integracją systemów i urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz technologicznych w dziedzinie kontroli procesów technologicznych i ochrony środowiska.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SAMODZIELNY PROGRAMISTA JAVA

Miejsce pracy: Warszawa, Chorzów

Region: mazowieckie, śląskie

Numer referencyjny: PROG/2017

Opis stanowiska:

  • projektowanie i rozwijanie aplikacji opartych na technologii JEE, służących innym pracownikom jako narzędzia do codziennej pracy

Wymagania:

  • znajomość technologii JEE (JSP/Servlet), SQL (PostgreSQL), ORM (Hibernate), Apache, Tomcat
  • znajomość technologii HTML, CSS, JavaScript, jQuery, itp.
  • mile widziana znajomość Java Web Framework (Spring.io , Apache Struts)
  • samodzielność i dokładność
  • otwartość na kontakt z użytkownikiem (pracownikami firmy)

Oferujemy:

  • całkowitą pracę zdalną lub pracę w jednym z naszych biur w Warszawie lub Chorzowie
  • ciekawe i ambitne projekty z możliwością wdrażania własnych rozwiązań
  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego
i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:

praca@envag.com.pl