OMC ENVAG Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.
Zajmuje się sprzedażą „pod klucz” urządzeń i systemów pomiarowych (analizatory), służących do kontroli procesów technologicznych i monitoringu środowiska.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator Działu Realizacji Zamówień

Miejsce pracy: Warszawa – ul. Iwonicka 21

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: K_DRZ/2017

Opis stanowiska:

  • nadzór nad procesem realizacji zamówień w celu zapewnienia ich prawidłowej realizacji
  • ścisła współpraca z Działami Handlowymi i Magazynem
  • bezpośrednia współpraca z zewnętrznymi dostawcami
  • przestrzeganie procedur ISO

Wymagania:

  • wykształcenie preferowane z zakresu logistyki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość programów magazynowych (np. Xpertis) i mile widziany CRM
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność, zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy w zespole
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego
i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:

praca@envag.com.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).”