OMC ENVAG Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą i integracją systemów i urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz technologicznych w dziedzinie kontroli procesów technologicznych i ochrony środowiska.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

do Działu Urządzeń Gospodarki Wodno-Ściekowej

Miejsce pracy: Warszawa/Katowice/Łódź

Numer referencyjny: WOD/2016

Region: mazowieckie, śląskie, łódzkie

Opis stanowiska:

  • przedmiot sprzedaży: aparatura kontrolno-pomiarowa, m.in.: przepływomierze do kanałów otwartych, automaty do poboru prób, analizatory
  • parametrów fizykochemicznych
  • główne obszary sprzedaży:- Przedsiębiorstwa Komunalne
    – Wydziały Wodno-Ściekowe i Ochrony Środowiska w Zakładach Przemysłowych
    – Instytucje Ochrony Środowiska
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi
  • obsługa klientów (proponowanie rozwiązań technicznych, przygotowywanie ofert)
  • prezentacja produktów podczas wizyt u klientów, seminariów i targów
  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

Wymagania:

  • doświadczenie w co najmniej jednym z wyżej wymienionych głównych obszarów sprzedaży
  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu inżynierii sanitarnej i środowiska, automatyki lub pokrewne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • prawo jazdy i gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • możliwość pracy w trybie „home office”
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • realną możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego
i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:

praca@envag.com.pl